0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Termelési mérnök állás Németországban

Termelési mérnököt keresünk németországi munkavégzésre

Feladatok:

  • a munkafolyamatok és a munkahely kialakításának meghatározása és optimalizálása
  • időbeosztás, munkaterv kialakítása
  • darabjegyzék/alkatrészlista és kalkuláció készítése
  • cseh, kínai és indiai telephelyek támogatása

Iparág: Textilipar

Minimum elvárások:

  • Főiskolai, vagy technikusi végzettség
  • 2-5 év szakmai tapasztalat
  • 5S/5A, CAD és Lean termelési ismeretek
  • magabiztos német és angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szállás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Fényképes szakmai önéletrajzokat a greenjoboffice@gmail.com e-mail címre várjuk magyar és német nyelven, illetve abban az esetben, ha beszél angolul, angol nyelven is, kizárólag word formátumban!

A tárgy rovatba kérjük írja be: Termelési mérnök

Kizárólag olyanok jelentkezését várjuk, akik valamilyen jogcímen biztosítottak (bejelentett munkahelyük van, vagy munkanélküli ellátásban részesülnek).

(A jogcímeket megtalálják a www.oep.oldalon.)