0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Elektronikai karbantartó állás Németországban műszerész végzettséggel

Prohuman Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

2015. 01. 13. 15:59

Német prémium kategóriájú autómárkák részére elektronikai egységeket, paneleket, gyártó partnercégünk üzemébe munkatársat keresünk elektronikai karbantartó pozícióba.

Feladatok:

  • Felelősségvállalás a gépek, termelési egységek és előkészítő berendezések megfelelő működéséért.
  • Felmerülő hibák elhárítása, kijavítása.
  • Előre ütemezett karbantartási munkák elvégzése.
  • A termeléshez szükséges anyagok, segédanyagok és a hozzájuk kapcsolódó dokumentáció biztosítása.

Elvárások

  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Min. középfokú elektronikai végzettség (műszerész)
  • Technikus végzettség előny
  • Automatizált termelési berendezések (pl. hajtási rendszerek vagy robotrendszerek) karbantartásában * szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny
  • Alapvető hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • Háromműszakos munkarend vállalása
  • Saját autó térítés ellenében történő használata a munkába járáshoz

Amit kínálunk:

  • Német alkalmazotti szerződés
  • Kiemelt bérezés
  • Szakmai kihívások
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szállás biztosított

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (Elektronikai karbantartó munkatárs) megjelölésével, a munka.nemetorszag@prohuman.hu e-mailcímre.