Mérnök, műszaki, villamossági

Villanyszerelő munkatársakat keresünk Németországba

2012. 08. 04. 10:35

Németül beszélő villanyszerelőket keresünk kiemelt fizetéssel Németországba.

A munkavégzés német cégnél bejelentve, alkalmazotti jogviszonyban történik. A projektek Baden-Württembergben és Bajorországban zajlanak. Kérjük, csak akkor jelentkezzen, ha nyelvtudása eléri azt a szintet, hogy német nyelvű telefonos interjút vállalni tud!

Feladatok:

  • általános villanyszerelési munkák
  • lakás és épületvillamossági installációk
  • ipari installációk

Elvárások

  • német nyelv biztos kommunikációs szintű ismerete és a szakmai szókincs a munkában való eligazításhoz nélkülözhetetlen
  • szakvégzettséget igazoló bizonyítvány német nyelvű hitelesített fordítása
  • több éves szakmai tapasztalat 3-5 év
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Díjazás

  • órabér bruttó 11 – 12 EUR/óra + nettó 6-7 EUR/óra költségtérítés
  • fizetett túlórára van lehetőség.

Kezdés azonnal!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el német nyelvű szakmai önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványa másolatát: info@deutschearbeit.hu