Mérnök, műszaki, villamossági

Kapcsolószekrény technikus munkatársnak állás Németországban

2015. 11. 11. 10:15

Német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra:

Kapcsolószekrény technikus-Németország

Német munkaviszonnyal, szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.

Feladatok:

  • Mechanikai összeszerelés
  • Vezetékelés
  • Funkcióellenőrzés
  • Beépítés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős-gyengeáramú technikus, műszerész, stb.)
  • Szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs német nyelvtudás (min. A2)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Saját autó
  • Kapcsolószekrények előregyártásában szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Németországi munkaszerződés, német bejelentéssel
  • Szállás
  • Versenyképes fizetés

Kapcsolat:

E-mail:job653@prohumanallas.hu

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon: +36 70/665-5615 – munkanapokon 8-12 óráig.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése