0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Ápoló munkakörben álláslehetőség Németországban

Netjobs4u

Egészségügy, gyógyszeripar

2017. 11. 07. 11:21

Ápolókat keres Németország egyik legnagyobb idős otthon hálózata.

Ápolókat,ápolónőket (OKJ 54),diplomás ápolókat keresünk minimum alapfokú német nyelvtudással németországi idős otthonokba.

Amit kínálunk:

  • német munkaszerződés közvetlenül a német idős otthonnal
  • nyelvtanulás támogatás Németországban
  • fizetés(Honosításig bruttó 1800euró+ pótlékok.Honosítás után bruttó 2300-2500 euro+pótlékok)
  • kedvezményes szálláslehetőség 200-300Euro/hó
  • modern, jó technikai felszereltségű munkahelyek
  • az ápolói engedélyek, végzettség honosításában segítünk
  • előrelépési lehetőség vezető beosztásba
  • németországi folyamatos kapcsolattartás magyar nyelven magyar-német anyanyelvű kolléganőnkkel

Elvárások:

  • minimum A1 szintű alapfokú német nyelvtudás
  • megfelelő szakmai végzettség (OKJ 54-es ÁPOLÓ,OKJ 55-ös ÁPOLÓ, HID-as, Diplomás ápoló)

Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal és ápolói végzettséget igazoló bizonyítvánnyal

E-mailen: szede123@gmail.com vagy d.szeifert@netjobs4u.eu