Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Csomagoló munkakörbe munkavállalókat keresünk Regensburgba

Optimum Trend Bt.

Raktározás, logisztika

Munkavégzés helye: Regensburg

Fizetés: Nettó 372000 - 449000 / Hónap

2018. 03. 22. 10:35

Fizetés: 1200-1450 EUR nettó

Munkavégzés helye: Regensburg vagy Passau választható

Pároknak és hölgyeknek is lehetséges

Kezdés: Azonnal vagy később

Német raktárba keresünk autóalkatrész raktári területre komissiózókat, betanított munkakörbe kollégákat azonnali kezdéssel Regensburgba és Passauba (Budapesttől mindössze 550-650 km-re).
Hazajárás a közelség miatt gyakran, akár hétvégente megoldott.
Szakképzettséget nem igényel!

A munkavégzés német munkaerő kölcsönző cégen keresztül, német bejelentéssel történik a német jogszabályoknak megfelelően.
1200-1300 EUR fizetést kínálunk, melyhez a pótlékok és túlóra jön hozzá, ezt 1-es adókategóriában számoltuk, ha családos akkor plusz 100-150 EUROval számolhat, ezen felül túlóra lehetőség.
A munkahely mellett szállást is intézünk, panzió jellegű szállásokon 280-300 EUR összegért (nincs kaució, nincs előleg fizetésből vonják). A szállásokon főzési és mosási lehetőség, ágynemű és huzat, internetkapcsolat, hűtő, tűzhely van, ruhán és személyes holmin kívül nem kell hozni semmit. Munkaruhát és munkáscipőt a német cég ad, fizetés előlegre 1 hét után van lehetőség.
Előnyös ha autóval jön, de enélkül telekocsival segítünk a kijutásban (telekocsi költsége a címig: 55 EUR).

CSALÁDOK ESETÉN: Családi pótlék igényelhető Németországban akkor is ha a gyermek nem ott él, 1-2 gyereknél 192 EUR, 3 gyerek után 198 EUR.

Feladatok:

  • komissziózás
  • csomagolás, címkézés
  • egyéb betanulható raktári feladatok hosszú távon

Elvárások:

  • alap német nyelvtudás (A2)

Kezdés: azonnal vagy később

Amit kínálunk:

  • német bejelentéssel min. 1200-1450 EUR (adókategóriától és műszak vállalástól függ) + túlóra
  • szállásbiztosítás 280-300 EUR összegért
  • túlóra pótlékok
  • magyar nyelvű kapcsolattartás
  • hosszútávú, biztos munkahely német bejelentéssel.

Jelentkezés telefonon (munkanapokon 10-14 óra között + 36 70 946 5445 vagy e-mailben: info@nemetmunkahely.hu NEM KELL ÖNÉLETRAJZ!

VÁRUNK JELENTKEZŐKET: MAGYARORSZÁGRÓL, SZLOVÁKIÁBÓL, ROMÁNIÁBÓL ÉS SZERBIÁBÓL.

Ellenőrzött és leinformálható munkaközvetítő, engedélyszám: BPM/01/15730-1/2014-958